Uyarı

UYARI

  1. Bu site bilgilendirme amaçlı yapılmıştır. Hiç bir karşılık beklenmemektedir. Bu sitede yapılan değerlendirme ve analizlerde yazar lehine herhangi bir çıkar sağlanmamaktadır ve herhangi kişi yada grubun çıkarına hizmet etmemektedir. Buradaki yazılar hizmet amaçlıdır.
  2. Bu sitede yayınlanan yorumlar arasında gözden kaçmış bir reklam varsa kesinlikle bu site ile ilgili değildir.
  3. Burada yazılan yorumlar tamamen yazara aittir ve yazarın düşüncesini yansıtmaktadır. Yazar dışındaki kişi ve kurumları bağlamaz. Bu sitedeki yazı ve yorumlar danışmanlık kapsamında değildir.  Buradaki yazı ve yorumlarla yatırım kararı verenler tamamen kendileri risk almış sayılırlar.
  4.  Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
  5. Küfür, aşağılama, hakaret, reklam vb ögeler içeren yorumlar bu sitede yayımlanmaz, kaldırılır.
  6. Site konusu ile ilgisi olmayan, korsan duyuru yapmayı amaçlayan ya da reklam amaçlayan yorumlar yayınlanmaz.
  7. Bu sitede yer alan yazı ve yorumlar ilgili yazıya link verilmeden ve yazar ismi belirtilmeden kullanılamaz.